Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
poniedziałek, 24 października 2016

Tym razem miniatury w lampionie przedstawiają prawdziwą aranżację pokoju. Dokładnie tę samą kanapę, metalowy stolik ze szklanym blatem, na ścianie dokładnie taka sama drewniana ikona Maryi- wszystko to wykonałam własnoręcznie. Ponieważ był to prezent dla miłośniczki kotów i jednocześnie właścicielki dwóch kotów znajdziemy tu czarnego kota z "porcelany" (wykonałam go z modeliny :) oraz szarego kota na ścianie - namalowałam go bardzo cieniutkim pędzelkiem :) Na stoliku obok filiżanki i dzbanuszka leży książka z przepisami kulinarnymi - to kolejne hobby właścicielki lampki :) Na ścianie miniaturowe zdjęcia, wspomnienia z dzieciństwa... jak dobrze że chwile można uwieczniać aparatem :)

 

Lampka w świetle dziennym:

 

 

 

Z włączonym światełkiem LED:

 

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga :)

ps. Przewiduję konkurs na facebooku gdzie będzie można wygrać świąteczną lampkę - już dziś zapraszam do polubienia Fabryki Calineczki na facebooku! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

czwartek, 13 października 2016

Tym razem miałam przyjemność stworzyć lampkę nocną/pokój pełen atrakcji dla małej dziewczynki z okazji jej pierwszych urodzin :)

Całe wnętrze wykonałam samodzielnie - głównie z tektury i modeliny. Jedynie postać kotka z króliczkiem to zakupiony gotowy produkt. Laleczka na szafce jak i zegar wykonane są z modeliny. Zegar wskazuje oczywiście godzinę narodzin małej królewny, a kalendarz datę :)

Zapraszam do polubienia Fabryki Calineczki na facebooku :)

 

Lampka nocna z włączonym światełkiem LED:

 

 

W świetle dziennym:

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.wtorek, 20 września 2016

80 urodziny babci to wielka uroczystość! Lampka z miniaturowym wnętrzem będzie prezentem, który mam nadzieję sprawi jubilatce wiele radości :) Większość babć lubi dziergać na drutach. Niektóre lubią rozwiązywać krzyżówki i czytać książki. Wszystkie wnuki wiedzą, że u babci znajdą pyszne wypieki, placek drożdżowy, a może rogaliki prosto z piekarnika? :) Rogalika ulepiłam z modeliny i przyozdobiłam tak by wyglądał na dobrze wypieczonego i ze słodkim lukrem :) Kwiatek na parapecie też jest z modeliny - starałam się by przypominał białego fiołka afrykańskiego :) Modelinowy jest także biały, duży wazon.

Jubilatce dużo zdrowia! :)

 

Lampka z włączonym światełkiem LED:

 

 

W świetle dziennym:

 

 

 

Pozdrawiamy! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.czwartek, 08 września 2016

Tym razem w lampionie pojawiły się moje własnoręcznie wykonane malowidła ścienne (miś i domek) oraz pierwszy miniaturowy wyrób z wikliny :) Z modeliny ulepiłam "pluszowego" misia z niebieską kokardką a komoda jest ze sztywnej tektury. Całość przypadła mi bardzo do gustu :) Powstał przytulny pokoik małego chłopca :)

Zapraszam do polubienia Fabryki Calineczki na facebooku :)

 

W świetle dziennym:

 

 

 

 

Z włączonym światełkiem LED:

 

 

 

Pozdrawiamy Wszystkich zaglądających na bloga :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

sobota, 03 września 2016

Lubicie blogi modowe? Ja miałam swój ulubiony ale od dłuższego czasu najlepsza blogerka modowa w internecie - BO WEDŁUG MNIE LEPSZEJ NIE BYŁO I NIE MA! chyba przestala blogować... :( Nie wiem dlaczego, mam nadzieję że wszystko u niej w porządku ale przyznaję że troche tęsknię za jej pomysłami. Ona ma genialny talent na łączenie ciuchów! :) Trochę stylizacji możecie zobaczyć na facebooku szukając "Plantofelek" 

https://www.facebook.com/Plantofelek-241205649356806/

A w związku z tym, że ją lubiłam postanowiłam stworzyć laleczkę miniaturkę Plantofelka :) Z modeliny! :) Użyczam sobie fotkę jej stylizacji na której się wzorowałam - mam nadzieję że wybaczy ;)

 

 

 

A to moja ulubiona blogerka Plantofelek :)

 

Pozdrawiam :)