Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
sobota, 23 stycznia 2016

W ostatnich dniach pracowałam nad lampką dla zakochanych. Chciałam by była zarówno słodka ale i z klasą. Stworzyłam wnętrze o ceglastych ścianach, czarną lampą, czarnobiałym zdjęciem na ścianie, a całość rozjaśniają elementy bieli. Na pufie znajdziemy książkę o miłości albo...... zobaczycie. ;) Całość wykonałam własnoręcznie :)
Jest to lampka nocna na 3 okazje: walentynki, zaręczyny i rocznicę ślubu. 

 

 

 

W świetle dziennym:

 


1. Walentynki
Na ścianie Wasze wspólne zdjęcie. Doradziłabym czarnobiałe by pasowało do czarnej lampy, ale to rzecz gustu. Na kanapie przy poduszce w kształcie serca leży koperta - co jest w środku? "Kocham Cię!" mamy napisane na oknie więc w kopercie może być komplement jaki przyjdzie Ci na myśl. Kobiety lubią słuchać komplementów a zdarza się to tak rzadko...

 

2. Óświadczyny
Tak, tu też na ścianie Wasze wspólne zdjęcie za to w kopercie malutki liścik z bardzo ważnym pytaniem: "Wyjdziesz za mnie?:)" Jeśli usłyszysz magiczne TAK! przejdziemy do pufy :) Pufę można obrócić i mamy wtedy w niej miejsce na pierścionek zaręczynowy! :) Czy wciśniesz go głebiej by pufę odwrócisz dopiero po "TAK" czy odrazu będzie odwrócona zależy od Ciebie :)UWAGA! Pierścionek nie jest w zestawie! :)

 

3. Rocznica ślubu
Ślub zwykle kojarzy się każdej mężatce z czymś miłym i wyjątkowym. To w tym dniu wyglądała jak księżniczka i była najważniejsza. Dlatego na ścianie w ramce proponuję Wasze ślubne zdjęcie. Sama lampka jest już wyjątkowym prezentem bo fakt że zajrzałeś do albumu ślubnego by wybrać zdjęcie, fakt że wróciłeś wspomnieniami do tamtej chwili budzi w kobiecie radość :) Jeśli masz ochotę do pufy możesz włożyć coś dodatkowo - kolczyki? zawieszke? ale nie musisz... pufa jest mała i słodka i nie potrzebuje dodatkowych upominków pod spodem.

Taki to lampion pełen miłości :)

Pozdrawiamy!


*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.środa, 13 stycznia 2016

Białe miniaturowe mebelki, puszysty dywanik, toaletka, a na niej buteleczki perfum :) Prawdziwe lusterko pozwala się w nim przejrzeć. Niestety korale są trochę za małe by je przymierzyć - jaka szkoda! ;)

Romantyczna lampka nocna do romantycznego pokoju w podobnym stylu.

Taki prezent imieninowy :)

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy! :)

 *Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

sobota, 09 stycznia 2016

Koleżanka poprosiła mnie o przygotowanie lampki dla pewnego małego mężczyzny :)

Kolorystyka niebieski/ brązowy... by rozjaśnić całość pojawiły się białe dodatki. Zabawki i kwiatka wykonałam samodzielnie, tak jak i mebelki i przesłodką pościel .

Wiedzieliście że piłka nożna składa się z czarnych pięcioboków i białych sześcioboków?! Ja nie wiedziałam! :)

W dziennym świetle:

 

 

Z włączoną lampką:

 

 

 

 

 

 Pozdrawiamy! :)

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.środa, 06 stycznia 2016

Zastanawiałam się kiedyś czy chłopiec mógłby mieć białe meble w pokoju i przeglądając aranżacje stwierdziłam że tak :) Wystarczy połączyć biel z niebieskim/granatem i pokój nabiera chłopięcego stylu.

W moim miniaturowym pokoiku ściany są jasnoniebieskie. Na białym łóżku ciemnoniebieskie prześcieradło i poduszka, a na pościeli kolorowa gąsieniczka :) Nie bardzo orientowałam się co lubią mali chłopcy, na szczęście koleżanka jest w temacie na bieżąco i mi podpowiedziała ;) Stąd na ścianie obraz ciuchci a na półce kolorowanka z serii "Mały chłopiec".

Wszystkie zabawki wykonałam własnoręcznie :)

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy! :)

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.środa, 30 grudnia 2015

Pierwszy lampion z serii ogrodowej :)

Jasny murek, romantyczna biała furtka... miniaturowy kącik w ogrodzie. Dokładnie taki stworzyłabym dla siebie :) Na krzesełku kocyk na wypadek gdyby wieczorem zrobiło się chłodniej. Na stole książka "Lawendowe Pole" - dostałam ją pod choinkę z czego bardzo się ucieszyłam :) Nie zabrakło też ćwiergodzących wróbelków :) Na drzewie mała budka - z pewnością to ich domek.

Całość wykonana własnoręcznie. Wróbelki ulepione i pomalowane farbkami :) - mają ok 1cm :)

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy :)

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12