Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
poniedziałek, 15 lutego 2016

Otrzymałam bardzo ważną wiadomości i postanowiłam się nią z Wami podzielić :)

BARDZO mi miło powiadomić Was, że walentynkowa lampka pełna miłości stała się lampką zaręczynową! TAK! Powiedziała "TAK!" :)))

Bardzo się cieszę :)

ps. przyszły Pan Młody wykazał się inwencją twórczą i samodzielnie wykonał śliczną firankę i romantyczne czerwone kwiatki na łóżku :)

Gratulacje! :)))

 

 

 

Pozdrawiamy! :)

sobota, 30 stycznia 2016

Dzień Babci mamy już za sobą ale są babcie które kocha się przez cały rok :)

Zastanawiałam się jak powinien wyglądać pokój babci i stwierdziłam że przede wszystkim musi być przytulny :) Druga sprawa to powinien mieć coś co sprawi babci radość stąd zdjęcie wnuka nad kominkiem. Oprócz tego druty i wełna! To musiały być wspaniałe czasy, kiedy wolny czas wypełniało się robótkami ręcznymi a nie komputerem... Dołożyłam też fotel bujany, własnorecznie wykonane krzyżówki i malutkie okulary :)

Najbardziej zadowolona jestem z małego "wiklinowego koszyczka" - to  pietwszy minikoszyczek jaki wykonałam :)

 

Zapraszam do polubienia na facebooku: www.facebook.pl/fabrykacalineczki

 Lampka nocna w świetle dziennym:

 

 

 

 

Lampka nocna z włączonym światełkiem:


 

 

 

 

Pozdrawiamy :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.niedziela, 24 stycznia 2016

Przedstawiam lampion dla miłośnika koni :)

Niebawem będzie wystawiony na aukcję charytatywną na zakup siana dla stowarzyszenia ratującego konie - link podam :)

Jest on mi szczególnie bliski. Dzięki temu że palcat, kask konny, marchewkę przygotowałam kilka tygodni temu, teraz mogłam zająć się resztą i szybciej powstała gotowa lampka nocna.

Na półce znajdziemy miniaturowe książki bliskie każdemu koniarzowi. Pęczek marchewki i uwiąz do prowadzenia koni. Jest też kartonowe malutkie pudełko - puste więc można tam trzymać to na co ma się ochotę :) Na ścianie fotografia Waszego/ulubionego konia (zdjęcie należy przysłać w jpg.) - możliwa jest ramka biała lub brązowa.

Wszystkie elementy poza kaloszami wykonałam samodzielnie.

Zapraszamy na facebooka: Fabryka Calineczki

W świetle dziennym:

 

 

 

 

 

 

nocą z włączoną lampką:

 

Pozdrawiamy! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.sobota, 23 stycznia 2016

W ostatnich dniach pracowałam nad lampką dla zakochanych. Chciałam by była zarówno słodka ale i z klasą. Stworzyłam wnętrze o ceglastych ścianach, czarną lampą, czarnobiałym zdjęciem na ścianie, a całość rozjaśniają elementy bieli. Na pufie znajdziemy książkę o miłości albo...... zobaczycie. ;) Całość wykonałam własnoręcznie :)
Jest to lampka nocna na 3 okazje: walentynki, zaręczyny i rocznicę ślubu. 

 

 

 

W świetle dziennym:

 


1. Walentynki
Na ścianie Wasze wspólne zdjęcie. Doradziłabym czarnobiałe by pasowało do czarnej lampy, ale to rzecz gustu. Na kanapie przy poduszce w kształcie serca leży koperta - co jest w środku? "Kocham Cię!" mamy napisane na oknie więc w kopercie może być komplement jaki przyjdzie Ci na myśl. Kobiety lubią słuchać komplementów a zdarza się to tak rzadko...

 

2. Óświadczyny
Tak, tu też na ścianie Wasze wspólne zdjęcie za to w kopercie malutki liścik z bardzo ważnym pytaniem: "Wyjdziesz za mnie?:)" Jeśli usłyszysz magiczne TAK! przejdziemy do pufy :) Pufę można obrócić i mamy wtedy w niej miejsce na pierścionek zaręczynowy! :) Czy wciśniesz go głebiej by pufę odwrócisz dopiero po "TAK" czy odrazu będzie odwrócona zależy od Ciebie :)UWAGA! Pierścionek nie jest w zestawie! :)

 

3. Rocznica ślubu
Ślub zwykle kojarzy się każdej mężatce z czymś miłym i wyjątkowym. To w tym dniu wyglądała jak księżniczka i była najważniejsza. Dlatego na ścianie w ramce proponuję Wasze ślubne zdjęcie. Sama lampka jest już wyjątkowym prezentem bo fakt że zajrzałeś do albumu ślubnego by wybrać zdjęcie, fakt że wróciłeś wspomnieniami do tamtej chwili budzi w kobiecie radość :) Jeśli masz ochotę do pufy możesz włożyć coś dodatkowo - kolczyki? zawieszke? ale nie musisz... pufa jest mała i słodka i nie potrzebuje dodatkowych upominków pod spodem.

Taki to lampion pełen miłości :)

Pozdrawiamy!


*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.środa, 13 stycznia 2016

Białe miniaturowe mebelki, puszysty dywanik, toaletka, a na niej buteleczki perfum :) Prawdziwe lusterko pozwala się w nim przejrzeć. Niestety korale są trochę za małe by je przymierzyć - jaka szkoda! ;)

Romantyczna lampka nocna do romantycznego pokoju w podobnym stylu.

Taki prezent imieninowy :)

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy! :)

 *Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12