Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
sobota, 07 stycznia 2017

Zbliża się Dzień Babci :)

Co podarować? Może bukiet kwiatów? Ulubione czekoladki? a może lampion z miniaturami  nawiązujący do jej osoby? :) ... a czasem starczy po prostu ją odwiedzić i ucałować za to że jest, jest taka ciepła, troskliwa i zawsze na nas czeka z otwartymi ramionami :)

Fajnie jest mieć babcię! :)

Dzisiejszy lampion powstał dla takiej właśnie kochanej babci :) Całość wykonałam własnoręcznie. Mebelki są z grubej tektury i ozdobione technika decoupage. Fotel uszyłam z ekologicznej białej skóry. Troszkę podumałam jak stworzyć paprotkę i wymyśliłam :) Drugi kwiatek ulepiłam z modeliny. Z modeliny są też ciasteczka w szklanej miseczce. Zadowolona jestem także z pierwszego miniaturowego kinkietu jaki wykonałam :) Troszkę koronek, serwetek i powstał przytulny pokoik babci :)

 

W świetle dziennym:

 

 

 

 

 

 

 

Z włączonym światełkiem LED:

 

 

 

Wszystkim zaglądającym na bloga wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.  

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

wtorek, 27 grudnia 2016

Niedawno wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem przedstawiającym przedszkole :) Zastanawiałam się co jest charakterystyczne dla przedszkola i stwierdziłam, że szatnia :) Uszyłam więc mini kurteczkę i "zmontowałam" miniaturowe buty :)

Całe wnętrze umeblowałam własnoręcznie wykonanymi mebelkami (głównie z grubej tektury). W przedszkolu zwykle jest kolorowo dlatego zestawiłam intensywny żółty kolor z niebieskim. W szafie narożnikowej mali chłopcy znajdą dla siebie zabawki a na stoliku kolorowankę dla chłopców. Będzie to podziękowanie dla wspaniałej przedszkolanki :)

 

 

 

W świetle dziennym:

 

 

 

 

Pozdrawiam Wszystkich zaglądających na bloga! :)

 

 *Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.  Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

wtorek, 20 grudnia 2016

Nie byłam pewna czy zdążę wykonać potrzebne (3) pudełeczka przed gwiazdką ale się udało :))) W sklepie nie było tak małych gotowych pudełeczek więc musiałam je skleić samodzielnie. Dawno nie bawiłam się decoupage i z wielką chęcią chwyciłam za wszystkie potrzebne materiały :) Nie pokażę Wam dziś co jest wewnątrz pudełeczek bo to prezent :) ale obiecuję że uzupełnię tę fotkę po świętach. Ogólnie rzecz mówiąc całość tj i pudełko i upominek wewnątrz wykonałam samodzielnie. Mam nadzieję że ten drobiazg się spodoba pewnym 2 osobom :)

Pudełeczka mają wymiar 7 x 7 cm :)

 

 

Uzupełniam fotkę :) Wewnątrz bransoletka z fotografia bliską sercu :)

 

A tak wyglądały sklejone przeze mnie pudełeczka :)

Pozdrawiam :)

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

 Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

wtorek, 13 grudnia 2016

Zima zima! Biało! Śnieg! ... ale nie za oknem ;)

Zima jest piękną porą roku zwłaszcza jak nie ma jeszcze brudnego śniegu :) Zauroczona zimową aurą stworzyłam miniaturowy zimowy krajobraz. Całość mieści się w szklanej gruszce (ok 30cm wysokiej). Pierwszy raz bawiłam się w "panią Zimę" ale z efektu jestem zadowolona :) Nawet udało mi się stworzyć lodowe sople na dachu! :)

Domek zaopatrzyłam w migoczące światełko... całość wygląda bardzo baśniowo... a drogowskaz przy wydeptanej ścieżce wskazuje że mieszka tu sam Święty Mikołaj! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

 Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.czwartek, 08 grudnia 2016

Zawsze marzył mi się w domu kominek... póki co jednak nie mogę go mieć więc stworzyłam go w miniaturze :) Migoczące światełko wewnątrz kominka bardzo dobrze imituje ogień, który odbija się w ozdobach choinkowych... jest przytulnie i romantycznie :) Kominek jest gliniany a wewnątrz jest prawdziwe drewno :) Komuś jeszcze marzy się taki kominek? :)

 

Lampion z włączonym światełkiem LED / z włączonym kominkiem ;)

 

 

 

 

W świetle dziennym:

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

 Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10