Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
poniedziałek, 24 października 2016

Tym razem miniatury w lampionie przedstawiają prawdziwą aranżację pokoju. Dokładnie tę samą kanapę, metalowy stolik ze szklanym blatem, na ścianie dokładnie taka sama drewniana ikona Maryi- wszystko to wykonałam własnoręcznie. Ponieważ był to prezent dla miłośniczki kotów i jednocześnie właścicielki dwóch kotów znajdziemy tu czarnego kota z "porcelany" (wykonałam go z modeliny :) oraz szarego kota na ścianie - namalowałam go bardzo cieniutkim pędzelkiem :) Na stoliku obok filiżanki i dzbanuszka leży książka z przepisami kulinarnymi - to kolejne hobby właścicielki lampki :) Na ścianie miniaturowe zdjęcia, wspomnienia z dzieciństwa... jak dobrze że chwile można uwieczniać aparatem :)

 

Lampka w świetle dziennym:

 

 

 

Z włączonym światełkiem LED:

 

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga :)

ps. Przewiduję konkurs na facebooku gdzie będzie można wygrać świąteczną lampkę - już dziś zapraszam do polubienia Fabryki Calineczki na facebooku! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

czwartek, 13 października 2016

Tym razem miałam przyjemność stworzyć lampkę nocną/pokój pełen atrakcji dla małej dziewczynki z okazji jej pierwszych urodzin :)

Całe wnętrze wykonałam samodzielnie - głównie z tektury i modeliny. Jedynie postać kotka z króliczkiem to zakupiony gotowy produkt. Laleczka na szafce jak i zegar wykonane są z modeliny. Zegar wskazuje oczywiście godzinę narodzin małej królewny, a kalendarz datę :)

Zapraszam do polubienia Fabryki Calineczki na facebooku :)

 

Lampka nocna z włączonym światełkiem LED:

 

 

W świetle dziennym:

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.