Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
wtorek, 20 września 2016

80 urodziny babci to wielka uroczystość! Lampka z miniaturowym wnętrzem będzie prezentem, który mam nadzieję sprawi jubilatce wiele radości :) Większość babć lubi dziergać na drutach. Niektóre lubią rozwiązywać krzyżówki i czytać książki. Wszystkie wnuki wiedzą, że u babci znajdą pyszne wypieki, placek drożdżowy, a może rogaliki prosto z piekarnika? :) Rogalika ulepiłam z modeliny i przyozdobiłam tak by wyglądał na dobrze wypieczonego i ze słodkim lukrem :) Kwiatek na parapecie też jest z modeliny - starałam się by przypominał białego fiołka afrykańskiego :) Modelinowy jest także biały, duży wazon.

Jubilatce dużo zdrowia! :)

 

Lampka z włączonym światełkiem LED:

 

 

W świetle dziennym:

 

 

 

Pozdrawiamy! :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.czwartek, 08 września 2016

Tym razem w lampionie pojawiły się moje własnoręcznie wykonane malowidła ścienne (miś i domek) oraz pierwszy miniaturowy wyrób z wikliny :) Z modeliny ulepiłam "pluszowego" misia z niebieską kokardką a komoda jest ze sztywnej tektury. Całość przypadła mi bardzo do gustu :) Powstał przytulny pokoik małego chłopca :)

Zapraszam do polubienia Fabryki Calineczki na facebooku :)

 

W świetle dziennym:

 

 

 

 

Z włączonym światełkiem LED:

 

 

 

Pozdrawiamy Wszystkich zaglądających na bloga :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.

sobota, 03 września 2016

Lubicie blogi modowe? Ja miałam swój ulubiony ale od dłuższego czasu najlepsza blogerka modowa w internecie - BO WEDŁUG MNIE LEPSZEJ NIE BYŁO I NIE MA! chyba przestala blogować... :( Nie wiem dlaczego, mam nadzieję że wszystko u niej w porządku ale przyznaję że troche tęsknię za jej pomysłami. Ona ma genialny talent na łączenie ciuchów! :) Trochę stylizacji możecie zobaczyć na facebooku szukając "Plantofelek" 

https://www.facebook.com/Plantofelek-241205649356806/

A w związku z tym, że ją lubiłam postanowiłam stworzyć laleczkę miniaturkę Plantofelka :) Z modeliny! :) Użyczam sobie fotkę jej stylizacji na której się wzorowałam - mam nadzieję że wybaczy ;)

 

 

 

A to moja ulubiona blogerka Plantofelek :)

 

Pozdrawiam :)