Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
niedziela, 21 lutego 2016

Często życie układa się tak, że prędzej czy później, na dłużej lub krócej opuszczamy nasz rodzinny dom, swój pokój w którym wzrastaliśmy. Jedni łatwiej przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości a inni tęsknią do swoich starych 4 ścian. Wtedy właśnie takiej osobie można sprawić lampkę nocną z pokojem do którego ma tak wielki sentyment :)

Poniżej przedstawiam lampkę - miniaturę pokoju :) Tym razem użyłam innego lampionu (niestety był droższy) a do oświetlenia użyłam lampki LED z wejściem USB. Jest to alternatywa dla tych którzy nie przepadają za wymienianiem bateryjek ;) Jest jednak minus... lampka musi stać w takim miejscu gdzie sięgnie kabelek (można użyć ładowarki do telefonu z wyciąganym kablem), nie ma więc możliwości gdziekolwiek postawić lampki by świeciła.

 

Lampka w świetle dziennym:

 

 

 

 

 

Lampka z włączonym światełkiem:

 

 

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających :)

 

*Wszystkie fotografie na blogu są moją własnością.

Jeśli chcesz je wykorzystać podaj zawsze adres bloga z którego pochodzą.poniedziałek, 15 lutego 2016

Otrzymałam bardzo ważną wiadomości i postanowiłam się nią z Wami podzielić :)

BARDZO mi miło powiadomić Was, że walentynkowa lampka pełna miłości stała się lampką zaręczynową! TAK! Powiedziała "TAK!" :)))

Bardzo się cieszę :)

ps. przyszły Pan Młody wykazał się inwencją twórczą i samodzielnie wykonał śliczną firankę i romantyczne czerwone kwiatki na łóżku :)

Gratulacje! :)))

 

 

 

Pozdrawiamy! :)