Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
sobota, 06 października 2018

Jakiś czas temu wykonałam ramkę 3D na pamiątkę Chrztu Świętego :) Ramka ta jest jednocześnie metryczką dla maluszka.

Mebelki wykonałam samodzielnie z grubej tektury, piłkę ulepiłam z modeliny i pomalowałam. Na szafce stoi też miniaturowa "srebrna" pamiątka chrztu a aniołkiem Stróżem :) Powstał miniaturowy pokoik, z miniaturowymi książeczkami, które także wykonałam samodzielnie. Taka ramka to bardzo czasochłonne zajęcie wyłącznie dla cierpliwych ale dla efektu warto :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam cieplutko! :)

 

sobota, 11 sierpnia 2018

Jakiś czas temu wykonałam lampkę na chrzest chłopca :)

Postanowiłam wykonać ją w stylu retro. Myślę że się udało a pamiątka będzie cieszyć oko całej rodziny. Czasem fajnie byłoby zamienić się w Calineczkę i wejść do takiej lampki ;)

Mebelki wykonałam własnoręcznie z grubej tektury, ciuchcię z modeliny a kwiatki są prawdziwe :)

Pozdrawiam serdecznie małego Patryka i jego ciocię :)

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam! :)

sobota, 14 kwietnia 2018

Dzisiaj metryczka 3D dla małego księcia z bajki ;)

Szafkę wykonałam samodzielnie z tektury. Nie przypadkowo znalazł się tu i zajączek - to również moje "dzieło" wykonany metodą filcowania na sucho :) Zegarek wskazuje godzinę narodzin.

Mam nadzieję że pamiątka się spodoba :)

 

 

 

Pozdrawiam! :)

sobota, 07 kwietnia 2018

Lampka którą dziś przedstawiam przedstawia aranżację realistycznego pokoju. Biel połączona z beżem a do tego kryształowa lampa. Cudowny klimat dla małej księżniczki :)

Łóżeczko i szafkę wykonałam z tektury. Lampa to też dzieło moich rąk. Kwiatka i grzechotkę ulepiłam z modeliny. Książeczki i koszyczki w szafce wykonałam też z użyciem tekturki :)

Na ścianie fotografia małej księżniczki i metryczka w kształcie serca.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

poniedziałek, 12 marca 2018

Pierwszy raz miałam okazję wykonać pamiątkę z okazji roczku - dla małej Natalki :) Konik na biegunach to własność solenizantki :) Mebelki i książeczki wykonałam samodzielnie. Wazon ulepiłam z modeliny i umieściłam w nim prawdziwe kwiatki. Na szafie siedzi miś na łańcuszku (prawdziwy zegarek) wskazujący godzinę narodzin, a kartka z kalendarza to wyjątkowa pamiątka :)

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam! :)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13